Predsednica GO Novi Beograd Ivana Nikolić danas uručila nagrade „Policajac meseca“

Predsednica Gradske opštine Novi Beograd Ivana Nikolić danas je uručila nagrade „Policajac meseca“, za maj ove godine.

Priznanje koje Opština dodeljuje za profesionalnost, posvećenost i predan rad u službi građana, ovog meseca ponele su dame: Milana Šepa, Zorica Tairovski, Tanja Pajić, Anita Marić i Tatjana Tomić.

„U stalnoj smo komunikaciji sa institucijama koje rade 24 časa dnevno, 365 dana u godini. Iako je vaš doprinos bezbednosti svih građana nemerljiv, uveli smo nagrade da bi pokazali koliko cenimo vašu posvećenost izuzetno stresnom i rizičnom poslu“, istakla je Ivana Nikolić.

Pored mesečne nagrade u iznosu od 100.000 dinara, Opština Novi Beograd dodeljuje i novčanu nagradu „Policajac godine“ koja je duplo veća, a način raspodele i imena onih koji su se istakli u radu i zaslužili mesečna i godišnja priznanja, predlažu sami pripadnici Policijske stanice Novi Beograd. Po istom principu Opština nagrađuje i pripadnike Vatrogasno-spasilačke jedinice.

Predsednica je istakla da Opština nastavlja saradnju sa Ministarstvom unutrašnjih poslova i Vatrogasno-spasilačkom jedinicom na realizaciji projekata koji doprinose većoj sigurnosti svih, posebno na edukaciji najmlađih po pitanju bezbednosti u saobraćaju i u slučaju elementarnih nepogoda.

Nagrade „Policajac godine” i „Vatrogasac godine”, dodeljene su 11. aprila, na Dan Opštine Novi Beograd.

Tagovi

Pročitajte još: